Універсальність шестигранних гайок

Гайки — це додаткові кріплення, які мають центральний отвір із внутрішньою накаткою, що нагадує гвинтову різьбу, для кріплення різьбових роз’ємних з’єднувачів. Шестигранник є найчастіше використовуваною і поширеною формою виробу. Гайки-шестигранники розрізняються по конструкції, у тому числі по висоті та наявності буртика.

В інтернет-магазині «DINMARK» гайка din 934 представлена в широкому асортименті та реалізується за доступною ціною. Гайки служать для використання при з’єднанні елементів конструкцій, вузлів та деталей обладнання разом з болтами або гвинтами відповідного розміру.

Особливості рішення

Гайка шестигранна являє собою елемент кріплення з внутрішнім різьбленням, конструктивно виконаний відповідно до вимог технічного стандарту DIN 934.

Виріб служить для фіксації різьбових з’єднань:

  • Будівельних конструкцій.
  • Монтажних систем.
  • Інженерних комунікацій.
  • Вузлів і обладнання.

Гайка шестигранна din 934 сумісна із низкою кріплень, таких як плоскі шайби потрібного розміру, болти та різьбові шпильки. Виріб зі холодно оцинкованої сталі може використовуватися як всередині приміщень, так і зовні. Внутрішнє різьблення гайок може бути метричним або дюймовим, мати різний крок гвинта.

Залежно від умов експлуатації різьбових з’єднань гайки відрізняються ступенем антикорозійного захисту. Для запобігання різьбового кріплення від корозії та руйнування, як вихідний матеріал для виготовлення гайок використовуються леговані сталеві та латунні сплави, або наноситься захисне покриття на поверхню виробу.

Експлуатаційні характеристики

Переваги продукту:

  • Шестикутна конструкція країв гайки din 934 полегшує кріплення та дозволяє застосовувати найкращій крутний момент із найменшими зусиллями.
  • Шестигранні гайки використовуються для гарантування того, що великі осьові навантаження зможуть підтримуватися без зміщення.
  • Сумісність шестигранної гайки зі звичайними різьбовими кріпленнями пояснює її широке використання.
  • Матеріал виготовлення та метод холодного цинкування забезпечують виняткову надійність шестигранної гайки, а відповідність продукту європейському стандарту DIN 934 забезпечує додаткові гарантії безпеки.
  • Величезний асортимент стандартизованих товарів, різноманітні елементи конструкції, типорозміри кріпильних гайок визначають високу технологічність застосування в конструкціях механічних з’єднань.
  • Міцність і надійність різьбових з’єднань підвищується внаслідок використання універсальних і спеціальних гайок, які також захищають кріплення від зміщення.

На сайті https://dinmark.com.ua/standarts стандарти кріплення пропонуються за розумною ціною та від відомих виробників. Метричне різьблення забезпечує міцність фіксації різьбового з’єднання та сприяє надійному утриманню сили затягування при експлуатації кріпильного вузла.