Ніколи не викидайте картопляне лушпиння: незамінна річ у господарстві

Здається, навіщо мені це лушпиння, та ще й у великій кількості? Усі їх викидають і не переймаються. Але не поспішайте з висновками, адже навіть така дрібниця, як картопляні очистки, може стати незамінною в господарстві, як на дачі, так і вдома. У цій статті я поділюся трьома «секретами» їх використання, після чого ви теж задумаєтесь, чи варто їх викидати.

Зберігання

Щоб очистки можна було використовувати, їх треба правильно зберігати. Найпростіший спосіб їх збереження — звичайне заморожування в целофановому пакеті в морозилці.

Використання вдома і на дачі

Як у домашніх, так і в дачних умовах з лушпиння можна зробити чудову підкормку для рослин. Існує два способи її приготування:

Очистки максимально подрібнюємо (можна скористатися блендером або м’ясорубкою). Після цього сушимо в духовці при температурі близько 100 градусів. Цим порошком можна посипати ґрунт, а також використовувати як підкормку при пересадці рослин, посипаючи його під корені.

Лушпиння можна відварити. Просто покладіть його у киплячу воду (не кип’ятіть) і залиште настоюватися на 2-3 дні. Цей настій можна додавати до рослин раз на 2-3 тижні.

Використання на дачі

Картопляні очистки ефективні для боротьби з різними шкідниками. Також ці харчові відходи стануть у нагоді на дачі або в заміських будинках з каміном або піччю для очищення димоходу зсередини. Після того, як дрова розгоряться, киньте очистки прямо у вогонь. Крохмаль допоможе осілій золі вступити в реакцію і перетворити її на дрібнішу фракцію, яка разом з гарячим димом вийде назовні.

Ось так звичайне картопляне лушпиння може стати корисними, а не відправитися на смітник.

Как создать красивые и интересные клумбы на даче своими руками (30+ идей) Как создать красивые и интересные клумбы на даче своими руками (30+ идей)

30 дачных идей, от которых вы будете в восторге! ??