Не сорт, а справжній «Джекпот» для господині! Із трьох кущів збираю шалений урожай

Підготовка до посівного сезону в розпалі, і дачники активно підбирають найбільш урожайні та невибагливі сорти овочів. Якщо ви хочете зібрати багатий урожай помідорів без зайвих клопотів, варто звернути увагу на один унікальний гібрид, який прекрасно росте як у відкритому ґрунті, так і в теплицях.

Мова про томат «Джекпот», який повністю виправдовує свою назву. Компактні кущі висотою до 110 см найкраще формувати у 3-4 стебла. Це суперранній детермінантний сорт, що починає давати плоди вже через 85-90 днів після появи перших сходів. Він ідеально підходить навіть для початківців, оскільки має високу стійкість до різних хвороб.

Кущі можна висаджувати досить щільно – по 3-4 рослини на 1 м². У період плодоношення листя майже непомітне, адже вся рослина буквально вкрита томатами. Оскільки урожай дуже рясний, підв’язка є обов’язковою, інакше стебла можуть зламатися під вагою плодів.

Помідори мають подовжену, витончену форму, насичений червоний колір у зрілості та вагу 40-50 г. Вони не розтріскуються, не обсипаються, а їхній смак – солодкий із легкою кислинкою. Завдяки щільній м’якоті чудово підходять як для свіжого споживання, так і для консервації.

З одного квадратного метра грядки можна зібрати понад 20 кг томатів. Плоди довго залишаються на кущах, тож їх зручно збирати цілими гронами.

Якщо шукаєте сорт, який забезпечить вам справжній «Джекпот» на городі – цей томат стане чудовим вибором!

Как создать красивые и интересные клумбы на даче своими руками (30+ идей) Как создать красивые и интересные клумбы на даче своими руками (30+ идей)

30 дачных идей, от которых вы будете в восторге! ??