Для чого потрібно сипати сіль на вугілля під час приготування м’яса на вогні: корисна хитрість

Приготувати смачний, соковитий і, головне, добре прожарений шашлик — справжнє мистецтво. Існує не менше п’ятдесяти рецептів цієї улюбленої страви. Але незалежно від обраного способу приготування, завжди залишається одна проблема — жир, що стікає на вугілля, займається вогнем і псує смак м’яса. Як уникнути цього — читайте далі.

Проблема

Найскладніше в приготуванні шашлику — це підтримувати рівномірний жар. Здавалося б, немає нічого складного, але жир, що капає на вугілля, займається вогнем, і його доводиться гасити. Найчастіше для цього використовують пляшку з водою. Дехто застосовує квас чи інші напої, вважаючи, що пара додає м’ясу особливий смак.

Вода, звичайно, збиває полум’я, але одночасно гасить і самі вуглинки, знижуючи температуру жару. У результаті м’ясо може залишитися сирим. Якщо в мангалі ще є трохи гарячих вуглинок — це допоможе врятувати ситуацію. Але якщо їх немає, шашлик буде зіпсовано.

Рішення

Щоб жир, що капає на вугілля, не займався вогнем, скористайтеся звичайною кухонною сіллю. Коли вугілля добре розжариться, рівномірно посипте його 100–200 грамами солі. Будьте обережні: сіль може трохи «вибухати», тож захистіть шкіру! Після того, як реакція пройде, розміщуйте шампури на мангалі.

Сіль не лише перешкоджає займанню жиру і стабілізує жар, але й зменшує кількість попелу. Завдяки цьому методу м’ясо готується за 15–17 хвилин, залишається чистим і не просочується неприємним присмаком згорілого дерева.

Как создать красивые и интересные клумбы на даче своими руками (30+ идей) Как создать красивые и интересные клумбы на даче своими руками (30+ идей)

30 дачных идей, от которых вы будете в восторге! ??