З паростка в розкішну квітку: як без особливих зусиль розмножити герань

Герань часто стає окрасою домашнього інтер’єру, проте не всі знають, як правильно розмножувати її методом живцювання, щоб не нашкодити рослині й отримати кілька здорових паростків.

Перед початком процедури, якщо герань цвіте, необхідно видалити всі квіткові елементи. Рослина складається зі стебел, листя та квітів, останні з яких уже обрізано.

Далі обережно зріжте стебло так, щоб на ньому залишилося від трьох до п’яти сплячих бруньок. Бруньки виглядають як невеликі потовщення біля основи листків. Відміряйте необхідну кількість бруньок і виконайте зріз під кутом. З нижньої частини зрізаного живця видаліть листя, а верхнє листя обріжте наполовину, щоб зменшити втрату вологи.

Наступний крок — замочування живців у розчині стимулятора коренеутворення (наприклад, «Корневін») протягом однієї години.

Паралельно підготуйте ґрунт, змішавши його з вермікулітом, і насипте у горщик або контейнер. Перед посадкою землю потрібно зволожити та зробити в ній заглиблення для живців.

Посадіть живці під кутом, після чого полийте їх розчином стимулятора коренеутворення.

Цей метод дає змогу успішно та швидко розмножити герань, гарантуючи появу нових міцних рослин.

Как создать красивые и интересные клумбы на даче своими руками (30+ идей) Как создать красивые и интересные клумбы на даче своими руками (30+ идей)

30 дачных идей, от которых вы будете в восторге! ??