Не проґавте момент! Перша підгодівля півоній навесні: коли та як робити
Не всі квіти можуть зрівнятися з красою півоній. Пишні рожеві кулі, що прикріплені до кущів, прикрасять і дачну ділянку, і клумбу біля міської багатоповерхівки. Якщо хочете отримати здорові та гарні суцвіття, підживлення півоній просто необхідне!
Півонії поспішають радувати своєю красою, тому проростають рано. Перші ніжно-бордові паростки можна побачити вже після сходу снігу. Тому з удобренням півоній зволікати не варто. Як тільки помітите, що кущ пробився з-під землі, дійте!
Весняне підживлення півоній
Якщо ви не з тих, хто готовий самостійно готувати добрива, можна просто придбати готову підгодівлю для всіх квітучих рослин. У ній уже містяться всі необхідні мікроелементи для здорового та рясного цвітіння в потрібних пропорціях.
Є й інші способи. Наприклад, можна розчинити 40 г карбаміду у відрі води. Отриману рідину використовуйте для поливу півоній під корінь.
Можна приготувати комплексне добриво самостійно, якщо у вас є необхідні інгредієнти. Знадобиться по 10 г аміачної селітри та суперфосфату і 6 г калійної солі. Змішайте гранули та розподіліть їх по вологому ґрунту після поливу кущів.
А як же без народних рецептів? Підживлення півоній дріжджовою болтушкою – дієве та ефективне добриво. Вам знадобиться 1 л води, 2 ст. л. цукру та 11 г звичайних дріжджів. Змішайте інгредієнти й залиште настоюватися на добу. Потім розбавте болтушку 9 л води та поливайте півонії.
Весняне підживлення півоній – дуже важлива процедура. Саме від неї залежить, чи перетвориться рослина на пишний розкішний кущ, чи залишиться непоказною весь рік. А ви любите півонії? Діліться своїми рецептами підживлення!