Квартира виглядала як справжній «привіт із 70-х», але після ремонту ви її не впізнаєте!

Жити в квартирі з ремонтом в стилі “радянських часів” – це, мабуть, знайомо багатьом. Це не дуже приємно і не відповідає сучасним стандартам життя, тому так хочеться якнайшвидше зробити ремонт. Думаю, ви розумієте мене. Як і те, що ремонт у наш час – задоволення не з дешевих.

Героїня сьогоднішньої історії довго збирала гроші, щоб зробити ремонт у свой старенькій квартирі. Що із цього вийшло? Дивіться нижче.

Раніше квартира виглядала як справжній «привіт із 70-х». Це було особливо помітно у житлових кімнатах, де на підлозі лежав почорнілий паркет, а стелі були вкриті старою побілкою, яка вже в багатьох місцях осипалася.

У передпокої також не було нічого сучасного. Вхідна зона виглядала типовим пострадянським приміщенням з незграбними антресолями та пошарпаними порогами. Останній раз стіни тут обклеювали шпалерами ще 30 років тому, і з тих пір їх жодного разу не оновлювали.

На кухні основною проблемою була стара меблі. Радянський гарнітур розвалювався на очах: шафки з ДСП розбухли, тому дверцята навіть не закривалися повністю. Крім того, бракувало місця для зберігання.

Після ремонту квартира змінилася до невпізнання. Спочатку провели суттєве перепланування: стіну між кухнею та вітальнею прибрали, замінивши її на розсувну перегородку, а передпокій об’єднали з вітальнею, залишивши лише невеликий простінок для поділу зон.

Наступним етапом було оновлення підлоги у всіх кімнатах. Старий паркет не підлягав відновленню, тому його демонтували. Дерев’яне покриття під ним також зняли, очистивши перекриття від будівельного сміття, і застелили рулонною гідроізоляцією. Зверху залили шар цементно-піщаного розчину, щоб компенсувати нерівності. Після його висихання на підлогу в житлових приміщеннях уклали ламінат, а в нежитлових — керамограніт.

У гонитві за трендами багато хто починає укладати керамограніт усюди, від спальні до дитячої. Майстри які робили у цій квартирі ремонт так робити не радять. Це значно збільшить вартість ремонту та зробить житлові кімнати некомфортними.

Далі вирівняли стіни. Перед цим замінили всю проводку в квартирі, оскільки стара алюмінієва могла швидко перегоріти. Стіни в житлових приміщеннях і на кухні вирівняли штукатуркою та шпаклівкою, що дозволило використати фарбу замість шпалер, зробивши інтер’єр сучаснішим.

У ванній кожну стіну закріпили каркасом із сталевих профілів, який обшили гіпсокартоном, сховавши за ним всі труби. Гіпсокартон зашпаклювали і обробили гідроізоляцією. Завершили ремонт укладанням плитки на стіни ванної.

Як вам фінальний результат? Напишіть свою думку у коментарях.

Как создать красивые и интересные клумбы на даче своими руками (30+ идей) Как создать красивые и интересные клумбы на даче своими руками (30+ идей)

30 дачных идей, от которых вы будете в восторге! ??

Бездомный пес несколько раз похищал мягкую игрушку из магазина Бездомный пес несколько раз похищал мягкую игрушку из магазина

В конце концов, полицейская купила ее ему