Справжня знахідка у спеку та під час вимкнення електрики: тортик з крекерів, який усім смакує

Цей тортик – просто знахідка, адже він легко готується, виходить смачним і апетитним. А ще для його приготування не потрібна духовка, а це в наші часи дуже актуально.

Для приготування нам необхідно взяти ось такі інгредієнти:

  • По 1 пачці крекерів з вершковим та шоколадним смаком;
  • Масла вершкового – 500 гр;
  • Вишні у власному соку (я зазвичай використовую вишневе варення) – 500 мл.;
  • Варене згущене молоко – 500 гр;
  • Круглі вафельні коржі (але можна обійтися і без них) – 2 шт.

Готується тортик наступним чином:

Сік з вишень зливаємо, залишаючи лише 100 мл. Крекери подрібнюємо великими шматочками та змішуємо з вишнями та соком. Заливаємо на 15 хвилин.

Трохи підтанувше вершкове масло збиваємо міксером разом зі згущеним молоком, але можна це зробити і вінчиком. Коли консистенція крему стане пухкою та однорідною змішуємо його з крекерами та вишнями.

Беремо розʼємну форму для запікання. На її дно кладемо вафельний корж, зверху добре притискаючи та розрівнюючи викладаємо приготовану раніше масу, накриваємо її ще одним коржем та прибираємо в холодильник або морозиилку на пару годин.

Готовий тортик можна прикрасити за допомогою глазурі з шоколаду.

Готуйте з задоволенням!

Бездомный пёс боялся переступить порог дома, потому что не мог поверить своему счастью Бездомный пёс боялся переступить порог дома, потому что не мог поверить своему счастью

Было ясно, что ему запрещали входить в дом, а он хотел войти