Знайшла натуральний засіб для підживлення кімнатних рослин. Тепер їх просто не впізнати

Ближче до середини осені кімнатні рослини починають страждати від нестачі сонячного світла і особливо потребують підживлення. У спеціалізованих магазинах пропонуються різні добрива, проте я надаю перевагу народним методам, адже вони більш природні та делікатні для рослин.

Вивчивши це питання, я знайшла універсальну і просту підживку з лушпиння цибулі, яку тепер використовую постійно. Лушпиння цибулі містить каротин — своєрідний вітамінний комплекс для рослин, що зміцнює їхній імунітет. Також лушпиння багате на фітонциди, які знищують грибок, і нікотинові кислоти, що прискорюють обмін речовин і стимулюють швидкий ріст.

Для профілактики та регулярного підживлення квітів потрібно всього пару столових ложок лушпиння. Покладіть його в каструлю, додайте трохи більше літра води й кип’ятіть п’ять хвилин. Після охолодження процідіть суміш і обприскайте нею рослини та поверхню ґрунту в горщиках. Якщо рослини здорові, таку обробку можна проводити раз на місяць або навіть рідше.

Якщо ж квіти починають хворіти, їх атакують шкідники або з’являється мошка, допоможе більш концентрований настій. Для цього в літр гарячої води додайте пів банки лушпиння й залиште настоюватися на три години. Потім додайте трохи господарського мила, добре перемішайте і процідіть. Отриманим розчином можна протирати уражене листя. Лушпиння також можна змішати із землею під час пересадки, щоб забезпечити профілактику захворювань і на певний час замінити інші добрива.

Как создать красивые и интересные клумбы на даче своими руками (30+ идей) Как создать красивые и интересные клумбы на даче своими руками (30+ идей)

30 дачных идей, от которых вы будете в восторге! ??