Неприлизаний та трохи дивний: в Англії здають величезний будинок за £1650 на місяць
Працюючи ріелтором, я бачу багато різних цікавих будинків і квартир. Зазвичай нерухомість у Великій Британії здається без меблів, але цей будинок є винятком із правила.
Такої пропозиції я ще не зустрічала!
Будинок розташований у милому селищі, де, за словами власниці, всі знають одне одного. Буквально за рогом від будинку знаходиться паб, де сусіди зустрічаються на пінту пива чи лимонаду. Там же можна пообідати чи повечеряти, якщо немає бажання готувати вдома або хочеться вийти до людей.
Селище оточене фермерськими полями, де вирощують різні культури та пасуть овець. До будинку прилягає город, за яким можна доглядати за бажанням. У будь-якому випадку, цього літа тут будуть плодоносити айва, яблуні, груші та фруктові кущі.
Сам будинок збудований у XVIII столітті з екологічно чистих матеріалів, тому він «дихає». Я не помітила в ньому цвілі.
Приміщення сухі та теплі, що важливо у вологому англійському кліматі.
Мене вразила система сушарки, зроблена з дерев’яних рейок і підвішена під стелею біля сходів. Щоб повісити білизну, сушарку треба опустити вниз, а потім знову підняти разом із білизною. Це зручно і дуже гарно завдяки натуральному дереву.
Зверніть увагу, скільки багато речей у будинку — так живуть багато британців. Як сказала власниця цього будинку, вона не хоче очищати простір, бо «без речей будинок був би з ехо».
Усі ці речі створюють затишок у домі, і кожна має свою історію, тому їх не позбуваються, навіть якщо деякі вже не працюють.
Наприклад, у вітальні стоїть телефон із Міккі Маусом, який дорогий власниці як пам’ять про матір — це був її телефон.
Будинок та вода опалюються соляркою, яку потрібно замовляти щоразу, як вона закінчується. Це не дуже зручно.
А як вам такий будинок? Хотіли б у ньому жити? Вартість оренди складає £1650 на місяць (з усіма комунальними платежами), але оскільки місцеві жителі поки що не проявляють бажання заїхати в цей будинок, власниця готова знизити ціну. При цьому вона не хочете прибирати свої особисті речі і готова заселити людей лише на півроку.
Як вам такий інтер’єр? Погодились би жити в таких умовах?