Навіщо на городі я постійно висаджую чорнобривці: яку ж користь вони приносять

Цвітіння на грядках не завжди свідчить про недбалість чи неуважність садівника. Існують квіти, які за задумом природи повинні процвітати саме на садових або городніх ділянках. До таких належать, наприклад, чорнобривці.

Ці квіти не лише невибагливі та доступні за ціною, але й здатні значно покращити продуктивність і якість ґрунту, поліпшити його структуру, запобігти висиханню та збідненню, захистити від шкідників і слимаків, а також уберегти рослини від різних захворювань, зокрема від фітофторозу. Це, в свою чергу, сприяє підвищенню врожайності. Простіше кажучи, цей метод не має недоліків.

Способи застосування:

Чорнобривці висаджують на грядках і залишають до підготовки ґрунту до зими, навіть якщо рослини засохнуть. Перед зимівлею чорнобривці закопують у землю, що позитивно впливає на стан ґрунту та підвищує врожай.

Для приготування настою беруть 300 грамів квітів (без коріння), подрібнюють і заливають окропом. Після двох днів настоювання розбавляють настій водою у пропорції 1 до 10 та використовують для підживлення як плодових, так і декоративних рослин.
Підживка на основі чорнобривців підходить для всіх видів пасльонових, а також для буряків, моркви, гарбузових культур, зелені, петрушки та кропу. Серед декоративних рослин така підживка буде корисною для троянд, тюльпанів, нарцисів і гладіолусів.

У ягідниках цю підживку високо оцінять агрус, смородина, малина, полуниця та ожина.

Как создать красивые и интересные клумбы на даче своими руками (30+ идей) Как создать красивые и интересные клумбы на даче своими руками (30+ идей)

30 дачных идей, от которых вы будете в восторге! ??