Чизкейк без випічки, який мене підкорив! Ефектний, ніжний і дуже смачний

Цей чизкейк без випічки свого часу просто заполонив мережу, і тепер я чудово розумію — чому. Готується він дуже швидко, виглядає ефектно, а на смак такий ніжний, що зникає зі столу за лічені хвилини. Ділюся рецептом, який не раз мене виручав.

Інгредієнти для основи:

  • 400 г печива; 200 г вершкового масла

Для начинки:

  • 500 г кисломолочного сиру; 250 г сметани; 15 г желатину; 300 г фруктів або ягід

Як я готую

1. Основа

Спочатку заливаю желатин холодною водою й залишаю набухати. Тим часом печиво подрібнюю в блендері до стану дрібної крихти. Масло розтоплюю та змішую з печивом — маса виходить ароматна й пластична.

Форму діаметром 24 см вистилаю поліетиленом, викладаю печивну основу й добре утрамбовую. Ставлю в холодильник приблизно на 20 хвилин, щоб вона застигла.

2. Сирна маса

Сир перебиваю блендером до абсолютно гладкої консистенції. Додаю сметану, цукор і желатин, який попередньо розчиняю в гарячій воді. Все ретельно перемішую.

Дістаю форму з холодильника, виливаю сирну масу на основу, зверху викладаю улюблені фрукти — найчастіше беру банани або нектаринки. За бажанням заливаю все желе, приготованим за інструкцією.

Ставлю чизкейк у холодильник щонайменше на 2 години — і можна смакувати. Ніжний, легкий і дуже домашній десерт готовий. Смачного вам і гарного настрою!