Вже давно не беру майонез в магазині, а готую сама. Всі хто його пробує, роблять компліменти. Ділюсь з вами 3-ма рецептами

Сьогодні я поділюся з вами трьома неймовірно простими рецептами домашнього майонезу, який за смаком та зовнішнім виглядом нічим не поступається магазинному. На кожен з цих рецептів у вас піде не більше двох хвилин!

Я давно перестала купувати майонез у магазині, і всі, хто пробував ці рецепти, також відмовилися від магазинного варіанту. Спробуйте приготувати майонез вдома — це просто, швидко і дуже смачно!

Рецепт №1: Майонез на перепелиних яйцях

Інгредієнти:

  • 2 перепелиних яйця; 1 столова ложка гірчиці; 1 столова ложка лимонного соку;
  • 1/2 чайної ложки солі; 1/4 чайної ложки цукру; 150 мл олії без запаху.

Приготування:

Всі інгредієнти повинні бути кімнатної температури. В чашу блендера або банку помістіть сіль, гірчицю, цукор, лимонний сік, перепелині яйця та олію. Опустіть блендер так, щоб жовтки всередині ячейки з ножем виявилися. Збивайте протягом 10-20 секунд, блендер не піднімаючи.

Через хвилину майонез буде готовий. Він вийде густим і дуже смачним.

Рецепт №2: Майонез А-ля «Провансаль»

Інгредієнти:

  • 1 жовток курячого яйця; 1 столова ложка гірчиці; 1 столова ложка лимонного соку;
  • 1/2 чайної ложки солі; 1/4 чайної ложки цукру; 150 мл олії без запаху.

Приготування:

Всі інгредієнти повинні бути кімнатної температури. Помістіть їх в чашу блендера. Опустіть блендер так, щоб не пошкодити жовток, і збивайте, не піднімаючи його, поки маса не почне біліти. Майонез буде готовий менше ніж за хвилину. За бажанням можна додати сушений часник для аромату. Майонез вийде густим і смачним.

Рецепт №3: Майонез на молоці

Інгредієнти:

  • 50 мл молока; 150 мл олії без запаху; 1 столова ложка гірчиці;
  • 1/2 чайної ложки солі; 1/4 чайної ложки цукру; 1 столова ложка лимонного соку

Приготування:

В банку або чашу блендера налийте молоко і рослинну олію. Опустіть занурювальний блендер і збивайте близько 20 секунд. Потім додайте сіль, цукор, оцет і гірчицю. Збивайте ще 20 секунд. Майонез буде готовий. Він вийде різного кольору і смаку, але завжди густим і дуже смачним.

Ці три рецепти допоможуть вам приготувати домашній майонез швидко і без зусиль. Спробуйте кожен з них і виберіть свій улюблений, або поділіться з нами своїм улюбленим!

Как изменилась 93-летняя женщина после макияжа Как изменилась 93-летняя женщина после макияжа

Удивительная работа визажистов

Как создать красивые и интересные клумбы на даче своими руками (30+ идей) Как создать красивые и интересные клумбы на даче своими руками (30+ идей)

30 дачных идей, от которых вы будете в восторге! ??