Як позбавитися мух в будинку. Роками перевіреним засобом, який працює на всі 100%, ділимося з вами

З настанням тепла мухи починають свою активну діяльність, що завдає значних незручностей мешканцям квартир і будинків.

Існує безліч способів боротьби з мухами. Липкі стрічки або аерозолі, які містять шкідливі хімічні речовини, не є безпечними для здоров’я. Рекомендуємо ознайомитися з природними методами виведення шкідників з дому.

Візьміть пластикову пляшку об’ємом 1 або 2 літри, скотч або клей, і варення. Відріжте верхню третину пляшки, переверніть верхню частину і вставте її всередину пляшки. На дно налийте варення. Заклейте краї пляшки скотчем. Встановіть пастку в теплому місці і чекайте, поки мухи не почнуть потрапляти в пастку.

Візьміть скляну банку, налийте в неї 300 мл оцту і трохи мила. Перемішайте розчин, щоб утворилася піна, накрийте банку пакетом, зробіть у ньому кілька отворів і поставте пастку на вікно. Отвори мають бути такими, щоб муха могла залізти всередину, але не могла вибратися назад.

Змочіть ганчірку в розчині з літра води і 100 мл оцту. Протріть цим розчином усі двері та вікна. Мухам не подобається цей аромат, тому вони швидко залишать приміщення. Також їм не подобається запах базиліка, гвоздики, рути, евкаліпта та лаванди. Можна повісити вдома невеликі букети з цих трав або змочити ватні диски ефірними оліями і розкласти їх на вікнах та біля дверей.