Більше сметану не купляю: роблю сама за годину з 1 літру молока

Нажаль, в останні роки у мене немає можливості купляти домашнє молоко, доводиться брати те, що є на поличках у супермаркетах.

Але, виявляється навіть з нього можно приготувати домашню сметану. Для цього потрібно прикласти небагато зусиль, а результат точно вийде гідний.

Отже, беремо літр молока з максимальною жирністю, яка є (не менше 3.2%). В каструлю кладемо згорнутий в декілька шарів рушничок. Ставимо на нього літрову банку, наповнену молоком.

Додаємо в каструлю воду так, щоб вона десь 2 см не доходила до верха банки. Чекаємо доки вода закипить і даємо їй покипіти хвилин 5. Слідкуйте, щоб вода не попадала в молоко.

Після цього обережно дістаємо банку з води та даємо трохи охолонути при кімнатній температурі. Після цього треба додати в банку закваску. Я використовую три ложки жирної та вже готової сметани, але можна придбати спеціальну закваску в aптеці чи магазині.

Розміщуємо рідину в банці, накриваємо кришкою. Через годинку відтискаємо за допомогою марлі зайву рідину зі сметани, що утворилася і насолоджуємося її смаком.

Как изменилась 93-летняя женщина после макияжа Как изменилась 93-летняя женщина после макияжа

Удивительная работа визажистов

Бездомный пес несколько раз похищал мягкую игрушку из магазина Бездомный пес несколько раз похищал мягкую игрушку из магазина

В конце концов, полицейская купила ее ему