Топ-4 популярних моделі водонагрівачів

З настанням холодів особливо актуально постають питання побутового комфорту. В сучасних українських реаліях важко гарантувати безперебійну роботу комунальних служб. Тому доречно подбати про альтернативні рішення. Для забезпечення житла гарячою водою люди все частіше встановлюють електричні бойлери. Оскільки пристрій працює автономно, можна не турбуватися про централізоване відключення теплої води. Які водонагрівачі можна придбати у Львові та інших містах, розглянемо детальніше в статті.

Водонагрівач Gorenje GBF

Пристрій від європейського виробника поєднує в собі функціональну простоту і високі показники якості. Бак оснащений двома сухими ТЕНами та великим магнієвим анодом, що забезпечує водонагрівач безперебійною якісною роботою. Це максимально захищає важливі деталі від корозій та накипу. Терморегулятор на панелі дозволяє встановлювати оптимальну температуру з можливістю підключення економічного режиму. Можливий об’єм баку:

  • 50 л;
  • 80 л;
  • 100 л.

Зазвичай бойлера на 80 літрів вистачає для задоволення побутових потреб родини з 4 людей.

Водонагрівач Nova Tec NT-S

Бойлер має відкритий мокрий тип ТЕНа. Це означає, що пристрій працює за принципом електрочайника, коли нагрівальний елемент знаходиться у воді. Це не впливає на якість нагріву, але без належного догляду з часом можуть формуватися корозії на нагрівальному елементі. Аби уникнути такого впливу, поряд з ТЕНом встановлений магнієвий анод, який притягує до себе небезпечні частки. Такий бойлер здатний нагріти бак об’ємом 80 літрів за 2,4 години.

Водонагрівач Atlantic O’Pro Profi VM 080 D400-1-M

Базовий бойлер з мокрим мідним ТЕНом. Аби зменшити вплив води на відкритий нагрівальний елемент, установлений магнієвий анод. А також спеціальний пристрій, який продовжує термін служби анода до двох років. Виробники подбали і про властивості бака:

  • має високоякісну емаль з цирконієм;
  • містить спеціальну поліуретанову ізоляцію, щоб уникати втрат тепла.

Ця модель користується популярністю, оскільки вдало поєднала показники якості та ціну.

Водонагрівач Electrolux EWH Maximus WiFi

Модернізований накопичувальний пристрій для нагріву води з сучасними функціями. Бак прямокутної форми підійде до будь-якого інтер’єру. Бойлер має два сухих ТЕНа, що робить підігрів води максимально швидким. Ця модель має свої особливості:

  • додатковий модуль Wi-Fi підтримує дистанційне управління через додаток;
  • спеціальний термостат запобігає нагріванню води вище 75⁰;
  • внутрішнє покриття бака з нержавіючої сталі;
  • технологія стоп-бактерія гарантує результат завдяки високим температурам;
  • має електронну панель управління з індикатором температури.

Установка бойлера може стати правильним рішенням навіть при наявності гарячого водопостачання, адже ви самі зможете керувати процесом нагріву в потрібний час.

Бездомный пес несколько раз похищал мягкую игрушку из магазина Бездомный пес несколько раз похищал мягкую игрушку из магазина

В конце концов, полицейская купила ее ему

Обувь для купания в море: что это такое и как выбрать? Обувь для купания в море: что это такое и как выбрать?

Это давно не модный аксессуар, а прямая необходимость