iPhone 15: дата виходу, нові функції та дизайн — останні чутки

Дата виходу iPhone 15

Найпростішим припущенням, який базується на досвіді попередніх моделей, є те, що iPhone 15 буде випущений у вересні 2023 року. Традиційно Apple анонсує свої телефони за десять днів до їхнього випуску, при цьому попередні замовлення відкриваються за тиждень до старту продажів.

Одним із джерел було висунуто дату 22/23 вересня 2023 року.

Як буде виглядати iPhone 15 ?

Дизайн і функції

Apple внесе значні зміни в дизайн і функції iPhone 15, згідно з чутками. Вперше Apple може перейти на довгоочікувану зарядку USB-C, відмовившись від порту Lightning.

Очікується, що iPhone 15 матиме округліший дизайн для зручнішого утримання телефону. Можна очікувати скляні задні панелі з матовим покриттям. Очікувано чекаємо нових оновлень камер і чипсетів.

Деякі джерела також говорять про те, що Apple планує зберегти великий поділ між iPhone 15 і iPhone 15 Pro. Очікується, що як iPhone 15 Pro, так і iPhone 15 Pro Max будуть оснащені потужним новим 3-нм чипом A17 Bionic і дизайном з титановими боками. Можливо, Pro Max також буде оснащений новим перископічним зум-об’єктивом. Придбати iPhone 15 ви зможете на сайті y.ua — детальніше можна буде дізнатися по цьому посиланню.

Більш імовірно, що у iPhone 15 буде 48Мп основна камера, як у iPhone 14 Pro. В iPhone 15 Pro може бути оновлений чіп, а iPhone 15, можливо, залишиться на чіпі A16 Bionic.

Вартість iPhone 15

Що стосується ціни на iPhone 15, то було припущення, що ціна iPhone 14 збільшиться на 15%, але це виявилося невірним, принаймні, для США. На даний момент ціни починаються від $799 за базову модель iPhone 14 об’ємом 128 ГБ і доходять до $1,599 за iPhone 14 Pro Max об’ємом 1 ТБ. Очікується, що ситуація буде приблизно такою самою для iPhone 15, але цілком можливо, що ціни на iPhone 15 у США піднімуться, як передбачалося у 2022 році.

Зазначається, що ціна на iPhone 15 Pro може збільшитися на $100 через більш просунуті функції, які з’являться в наступному поколінні iPhone. Якщо ця цифра точна, то iPhone 15 Pro перевищить $1,000, а iPhone 15 Pro Max коштуватиме стільки ж, скільки і $1,199 Galaxy S23 Ultra.

Водночас існує думка, що собівартість створення iPhone 15 може зрости на 12% порівняно з минулим роком, що логічно призведе до того, що Apple перекладе частину додаткових витрат на споживачів. Однак очікується, що роздрібна ціна не підвищиться так сильно, але збільшення в будь-якому разі здається неминучим.

З іншого боку, деякі корейські сайти припускають, що Apple може знизити ціни на iPhone 15. Ідея полягає в тому, що Apple може скорегувати ціноутворення, щоб зробити свої дешевші iPhone більш привабливими для покупців.

Бездомный пес несколько раз похищал мягкую игрушку из магазина Бездомный пес несколько раз похищал мягкую игрушку из магазина

В конце концов, полицейская купила ее ему

Как создать красивые и интересные клумбы на даче своими руками (30+ идей) Как создать красивые и интересные клумбы на даче своими руками (30+ идей)

30 дачных идей, от которых вы будете в восторге! ??