Заварні еклери: найкраще тісто та елементарне приготування дуже смачного тістечка

Коли я питаю у оточуючих людей, які солодощі в них є найулюбленішими, то в трійку лідерів обов’язково потрапляють еклери.

Правда, більшість купують їх у магазині чи кондитерських, а я раджу вам хоча б раз спробувати їх приготувати власними руками. Адже це не тільки цікавий процес, а ще й смак у домашніх еклерів набагато кращий.

Якщо дотримуватися рецепту наведеного нижче, у вас обов’язково вийде приготувати ідеальні еклери з першого разу.

Для приготування беремо такі інгредієнти:

  • Вершкового масла (жирність 82%) — 100 гр.; води — 250 мл.; борошна — 150 гр.;
  • Дрібку солі; яєць — 4 шт;

Для мого улюбленого крему потрібні (ви можете приготувати будь-який):

  • Вершки (жирність 33%) — 400 мл;
  • Пудра цукрова — 100 гр; трошки ванільного цукру.

Готуються еклери наступним чином:

За півтори години дістаємо яйця з холодильнику. В сотейник чи маленьку каструлю виливаємо воду, додаємо до неї трошки солі та шматок вершкового масла.

Чекаємо доки маса почне кипіти. Після цього інтенсивно помішуючи вінчиком додаємо частинами борошно. Замішуємо тісто. Воно повинно почати відставати від стінок посуду.

Знімаємо тісто з плити та перекладаємо його в прохолодну тарілку. Коли тісто стане не гарячим, а теплим, по одному додаємо до нього яйця. Після кожного ретельно тісто перемішуємо.

В підсумку у нас вийде еластичне тісто, яке ми легко перекладаємо до кондитерського мішку з фігурною насадкою. Лист треба застелити пергаментом, відсаджуємо на нього кульки або смужки. Враховуйте, що під час випікання вони збільшаться в розмірах.

Готуємо в духовій шафі при 190 приблизно 30 хвилин. Духовку відкривати в цей час неможна. Поки еклери охолоджуються, ми приготуємо крем. Для цього потрібно міксером збити всі інгредієнти до густої та гарної консистенції.

В кожному еклері робимо маленький отвір та наповнюємо кремом. Готовий виріб можна змастити глазурʼю або посипати цукровою пудрою.

Готуйте з задоволенням!

Бездомный пес несколько раз похищал мягкую игрушку из магазина Бездомный пес несколько раз похищал мягкую игрушку из магазина

В конце концов, полицейская купила ее ему