«Пʼятихвилинка» — нереальне варення з будь-яких ягід! Смачне, ще й усі вітаміни зберігаються
Мені дуже подобається готувати різноманітні заготівлі на зиму, адже потім, у холодну пору року, так приємно дістати з полички баночку смакоти, яку ти зробила власноруч.
Зараз починається сезон полуниці, а після цього дозріють й інші ягоди та фрукти. Тож потрібно буде готувати варення.
Сьогодні я хочу поділитися з вами рецептом приготування варення «Пʼятихвилинка». Він універсальний, простий і підійде для будь-яких фруктів чи ягід.
Нам знадобляться такі продукти:
- Ягоди (порічка, малина, полуниця, вишня) — 1 кг.;
- Цукру — теж 1 кг.;
- Сік лимона — 4 ст.л. (до вишні додавати не потрібно).
Процес приготування:
У вишень обовʼязково прибираємо кісточки, а ягоди добре миємо та трохи просушуємо на паперовому рушнику. Це все потрібно робити пізно ввечері.
Засипаємо ягоди цукром і прибираємо в холодильник на усю ніч. Воанці на повільному вогні доводимо масу до кипіння.
Після цього додаємо лимонний сік і кипʼятимо варення 5 хвилин. Далі розливаємо варення по стерильним банкам (я використовую маленькі, обʼємом 250 мл.) і накриваємо стерильними кришками.
Ставимо банки на кришки та даємо їм повністю охолонути під ковдрою.
Готуйте з задоволенням! А як ви готуєте варення?