Навчили смажити капусту так смачно, что тепер це закуска номер 1 в родині

Нещодавно я вирішила провести невеличкий експеримент на кухні і приготувати капусту по-новому. Страва вийшла настільки смачною, що я тепер капусту не тушкую, а одразу готую в клярі.

Для приготування беремо наступні інгредієнти:

  • 1 качан капусти (приблизно кіло);
  • Мінеральної води (газованої) — 100 мл;
  • Яєць — 4 шт.; Борошна — 4 ст.л.;
  • Жирної сметани — 1 ст.л. з гіркою;
  • Перець, спеції з травами, сіль та олійка для смаження.

Готуються закуска з капусти наступним чином:

Спочатку нам треба бланширувати капусту, щоб вона небула сирою. Це можна зробити або розібравши її на листя і кожний опустити на декілька хвилин в окріп, або занурити у води вечь качан капусти і потримати його там хвилин 10.

Даємо капусті охолонути після цих маніпуляцій. Далі з листя капусти вирізаємо квадратні шматочки (рвані краї та тверду основу відрізаємо).

Один на одного складаємо 3 квадратні шматочки з листя капусти. З усіх інших інгредієнтів зі списку (окрім масла) готуємо кляр. Для цього треба просто їх ретельно змішати.

Опускаємо зʼєднані між собою шматочки капусти в кляр. До речі це зручно робити кулінарним пінцетом. Викладаємо капусту в клярі на пательню (розігріту) з маслом і смажимо по три хвилини (до гарної скоринки) з кожної сторони.

Капуста, приготована таким чином, добре смакує теплою. Обов’язково подавайте її з білим, освіжаючим соусом.

Готуйте із задоволенням!

Бездомный пес несколько раз похищал мягкую игрушку из магазина Бездомный пес несколько раз похищал мягкую игрушку из магазина

В конце концов, полицейская купила ее ему