Аджика на зиму з червоного болгарського перцю. Взимку зʼїдаємо першою

Щороку готую таку аджику і вам раджу. Один з найкращих рецептів, що я зустрічала. Аджика виходить пікантною, гостренькою та дуже смачною.

Для приготування 3.5 л аджики нам потрібно взяти такі інгредієнти:

  • Півкіло стиглих томатів; перцю болгарського мʼясистого — 1.300 гр;
  • Перцю чилі — 2 невеликих; часнику — 120 гр.;
  • Різноманітної зелені (кінзи, кропу; петрушки) — 300 гр;
  • Уксусу — 30 мл; цукру — 1 ст.л.; солі — 1.5 ст.л.; олії — 80 мл.;
  • Зі спецій беремо: чорного меленого перцю та коріандру по 1 ч.л.

Готується аджика наступним чином:

З помідор та перцю вирізаємо серединки, прибираємо насіння. Великими шматочками нарізаємо та прокручуємо овочі окремо один від одного через мʼясорубку.

Подрібнений перець ставимо на плиту та чекаємо доки він закипить. Після цього додаємо до нього подрібнені томати на нарізаний маленькими шматочками перець чілі (краще робіть це в рукавичках), цукор та сіль. Готуємо все на середньому вогні помішуючи хвилин 20.

Коли цей час сплине додаємо ретельно подрібнений часник та спеції. Не дуже дрібно нарізаємо зелень та відправляємо її до інших інгредієнтів. Додаємо олію та оцет і проварюємо все разом ще 5 хвилин.

Пробуємо на сіль, якщо треба ще трошки додаємо та розливаємо аджику по стерильним банкам, закручуємо кришками. Після охолодження зберігаємо в темному, прохолодному місці.

Бездомный пес несколько раз похищал мягкую игрушку из магазина Бездомный пес несколько раз похищал мягкую игрушку из магазина

В конце концов, полицейская купила ее ему