Квіти на Різдво: чи доречний подарунок?

Квіти — це універсальний спосіб висловлення своїх почуттів, привітання близької людини. Сучасні композиції стають прикрасою навіть на святковому столі. Все частіше стає популярним прикрашання урочистої події квітковими букетами. А чи доречно дарувати їх на Різдво? Звісно! Бо взимку, саме живі рослини здатні підняти настрій будь-кому. Запашні бутони стануть чудовою прикрасою новорічного столу. Крім того, у флористичних магазинах є доставка квітів у будь-який куточок міста. Тільки уявіть собі здивування близьких таким привітанням із різдвяними святами. Квіти — це універсальний спосіб подарувати радість своїм близьким, які не потребують навіть урочистої події. Композиції здатні наповнити звичайний день особливістю та створити святковий настрій.

Святковий настрій на Різдво

Кожна родина на Різдво прикрашає не лише святковий стіл, але і кімнату. Це одна з чарівних пір року, коли казка стає реальністю. Уся кімната світиться від чарівних вогників, що піднімають настрій та створюють особливу атмосферу. Що може доповнити цю казку? Саме незабутній різдвяний букет. Це унікальна композиція, яка будет ідеальним доповненням. Серед адвент рослин можна виділити:

  • Пуансетіі. Вони є одними з найпопулярніших різдвяних рослин і є бажаним подарунком. Є зірки серед квітів білого і червоного кольорів — і оскільки зірка рідко приходить одна, ви можете легко їх комбінувати.
  • Орхідеї — одні з найелегантніших квітів, які можна подарувати на свята. Є красиві рослини білого та рожевого кольору. Маленька порада ельфа: екземпляри, що ростуть у красивій арці, дуже особливі. Цю рослину можна використовувати у якості прикраси кімнати чи будинку, щоб створити чарівну атмосферу.
  • Амариліс — рослина зими, що вражає своїми великими квітками. Це дійсно величні бутони червоного кольору. Дуже важко пройти повз такої краси. Флористи створюють з нею надзвичайні композиції.
  • Ялинка декорована корицею, апельсинами та льодяниками. Звісно, що немає жодного Різдва без гілочок хвої. У флористиці вона використовується у якості декору або для створення самостійної композиції. Це гарна нагода здивувати близьких незвичайним подарунком.

Завдяки сміливим ідеям флористів можна підібрати неймовірний подарунок на Різдво із квітів. Всі композиції створюються із любовʼю. Тому такий букет на столі буде передавати всю велич та чарівність цього свята.

Декор святкового столу

Звісно декор у Різдвяну ніч має важливу роль. Тому багато господарів приділяють цьому заняттю багато уваги. А чи знаєте ви, що можна замовити доставку декору для святкового столу? Магазини квітів пропонують індивідуальне виготовлення прикрас.

Якщо ми подумаємо про класичний адвентистський вінок, який він має вигляд? Кільце з соснової зелені, справжні палички кориці, зірки та товсті червоні свічки. Так, ми знали і любили його з дитинства.

На щастя, сьогодні існують адвентські прикраси, які може оцінити кожен, оскільки вони пасують до найрізноманітніших стилів. Не існує різдвяного вінка, який ви не могли б собі уявити. Сучасний адвентський декор може складатися з окремих конкретних цифр у стилі бохо — із засушених квітів, сільський варіант — із дерев’яної таці. Уява не знає меж.

Сьогодні є можливість зосередитися на здоровому поєднанні традицій і сучасності та створити успішний різдвяний вінок Адвенту, який стане доречним на святковому столі. Флористи здатні втілити у життя будь-які ідеї. Дуже доречні поєднання хвої та квітів. Це дійсно сучасно та сміливо.

Тож, якщо хочете здивувати близьких та друзів незвичайним святковим столом, обирайте прикраси для різдва з квітів та хвої.

Как создать красивые и интересные клумбы на даче своими руками (30+ идей) Как создать красивые и интересные клумбы на даче своими руками (30+ идей)

30 дачных идей, от которых вы будете в восторге! ??