Як правильно зберігати часник та цибульку, щоб вони файно зберігалися до наступного врожаю

Поділюсь порадами щодо тривалого зберігання врожаю часнику та цибулі.

Починайте збір врожаю, коли більшість бадилля (близько 80%) пожовтіє. Посадіть часник і цибулю поруч із чорною редькою – вона виділяє речовини, що запобігають розмноженню шкідливих мікробів та шейковій гнилі.

Забезпечте ретельне сушіння врожаю одразу після збору, перевертаючи його на грядці. Переконайтеся, що погода сонячна, а температура повітря коливається між 30-35 градусами. Для завершення сушіння рекомендується підтримувати температуру до 45 градусів протягом 8 годин.

Якщо у головок є ростки, вкоротіть бадилля, залишивши коротке горлечко завдовжки близько 50 мм. Дочекайтеся, поки врожай повністю висохне в приміщенні, особливо зверніть увагу на горлечко.

Переберіть врожай, відсортувавши та видаливши пошкоджені або заражені цибулини – їх не можна зберігати. У часнику відріжте стебла, а корінці трохи підпаліть, щоб запобігти пересиханню.

Щоб покращити умови зберігання часнику, його можна обробити парафіном і зберігати у тканинних мішках. Якщо часник почав проростати, краще його промити, висушити, очистити, подрібнити і потім заморозити.

Бездомный пес несколько раз похищал мягкую игрушку из магазина Бездомный пес несколько раз похищал мягкую игрушку из магазина

В конце концов, полицейская купила ее ему