Усі для плову промивають рис звичайною водою — а я ні. Найшла інший спосіб

Раніше у мене ніколи не виходив розсипчастий плов, але зараз усе змінилося. Я перепробувала багато різних методів, починаючи від простого промивання водою з-під крана і закінчуючи замочуванням та використанням окропу.

Звісно, багато з цих способів дієві, і рис дійсно стає розсипчастим. Проте нещодавно я відкрила для себе НАЙпростіший і найефективніший спосіб видалення крохмалю з рису — головної причини його клейкості.

До речі, я вже давно не промиваю рис звичайною водою, і ось чому:

Звичайна вода не справляється з видаленням крохмалю так, як потрібно. Треба багато часу (і води), щоб дійсно видалити крохмаль, промиваючи рис звичайною водою.

Навіть промивання 10 чи 20 разів звичайною водою недостатньо, тому потрібен зовсім інший підхід.

І ось я його знайшла:

Для приготування плову (або просто гарніру та інших страв) рис потрібно промити в солоній воді! Це і є весь мій секрет. Сіль чудово видаляє крохмаль з рису, і це відбувається дуже швидко.

Достатньо всього лише 3-4 рази промити рис солоною водою, і він стає розсипчастим, кожне зернятко окремо. Смак просто чудовий!

Щодо кількості солі, у мене немає точних пропорцій. Я кладу сіль на око, приблизно 1 столову ложку на 1 літр води. Вода має бути кімнатної температури або трохи теплою, щоб сіль розчинилася.

Як тільки сіль розчиниться, можна приступати до промивання рису.

Ось такий простий спосіб приготування розсипчастого рису, та ще й дуже смачного. Я впевнена, що багато хто знайде його корисним і скористається ним.

Как создать красивые и интересные клумбы на даче своими руками (30+ идей) Как создать красивые и интересные клумбы на даче своими руками (30+ идей)

30 дачных идей, от которых вы будете в восторге! ??