Тепер мʼясорубка не намотує жили на ножі. Швидко перекручує будь-яке мʼясо: проста хитрість

Думаю, будь-який власник м’ясорубки хоч раз стикався з проблемами, пов’язаними з використанням цього пристрою. Дехто досі мучиться з радянськими моделями, які потрібно прикручувати до столу, щоб вони не падали. Багато хто думає, що після покупки електричної м’ясорубки всі проблеми зникнуть, але це не зовсім так.

Найчастіше таке придбання також розчаровує. Навколо шнека намотуються жили, м’ясо не ріжеться, а фарш просто не виходить з маленьких отворів. Іноді навіть реверс не допомагає виправити ситуацію. Доводиться розбирати пристрій, чистити його і знову збирати. Це забирає багато часу і нервів.

Якби не ця «морока», господині значно частіше смажили б котлети та тушкували тефтелі з смачного домашнього фаршу. Але через це бажання підходити до м’ясорубки зникає, а покупний фарш не викликає довіри. Власники губляться в здогадках, чому м’ясорубка так погано крутить м’ясо. Вони не можуть зрозуміти, чи справа в покупці неякісного приладу, чи в швидкому затупленні ножів.

Насправді пристрій має таку просту конструкцію, що зламати його дуже складно. Так, ніж і сітку потрібно регулярно заточувати, але жили намотуються на шнек зовсім не через це.

Деталі пристрою повинні бути щільно притиснуті одна до одної, тоді м’ясорубка буде якісно виконувати свою роботу. Проте, як тільки м’ясорубка починає працювати, шнек зміщується назад, оскільки не витримує такого сильного навантаження. У результаті утворюється зазор.

Особливо це стосується м’ясорубок, у комплектації яких є втулка з пластику. Ця деталь швидко зношується. У результаті ніж недостатньо щільно прилягає до решітки, і м’ясо крутиться погано. Доводиться виштовхувати фарш, що є незручним і проблематичним.

Що ж робити в такому випадку? Потрібно ущільнити ніж і решітку між собою. Для цього потрібно підібрати шайбу за розміром і надіти її на задній кінець шнека. Якщо не вдалося знайти виріб відповідного розміру, можна взяти звичайну шайбу і надіти її на передній кінець перед встановленням ножа. Потім слід перевірити, чи щільно прилягає решітка. Якщо решітка прилягає неплотно, потрібно додати ще одну шайбу.