Стильні та сучасні стрижки для жінок 60+, які не вимагають укладання

Вдала стрижка дуже важлива для створення образу. У віці 60+ більшість жінок обирають короткі стрижки, адже з віком волосся стає більш ламким і сухим, і стає складно підтримувати його гарний вигляд. За короткими пасмами доглядати набагато легше, тому зачіска завжди виглядатиме відмінно. Як правило, жінки віддають перевагу стрижкам, які не потребують складного укладання. Варіантів зачісок для дам після 60 років є чимало.

Боб

Ця стрижка універсальна і чудово підходить жінкам старшого віку. Боб хороший тим, що допускає різні варіанти виконання, тому можна підібрати зачіску під будь-який тип обличчя. Можна зробити ідеальну рівну стрижку з гладким волоссям або більш зухвалий варіант з філіровкою.

Боб також популярний через те, що майже не потребує укладання, звісно, за умови, що стрижка виконана правильно. Жінкам у віці більше підходять стрижки з чубчиком, який дозволяє приховати зморшки на лобі. Форма чубчика підбирається індивідуально і може бути прямою, косою або асиметричною.

Каре

Каре – ще одна універсальна стрижка, яка підходить більшості жінок, в тому числі й дамам після 60 років. Класичний варіант каре передбачає рівний зріз і чіткі лінії. Така стрижка добре виглядає на ідеально прямих і досить густих волоссі.

Їх достатньо буде гладко розчесати після миття, і додаткове укладання не знадобиться. Якщо волосся хвилясте, можна обрати інше виконання стрижки каре, наприклад, з градуйованими пасмами.

Шеггі

Ця зачіска виходить об’ємною, повітряною і трохи недбалою. Головна особливість шеггі – рвані кінчики, завдяки яким укладання виглядає трохи недбало. Майстер підстригає волосся так, щоб основний об’єм був на маківці, а потім філірує пасма, які лягають м’якими шарами. Класичний варіант шеггі – це напівдовга стрижка, проте зрілим дамам більше підійдуть укорочені варіації зачіски.

Каскад

Універсальний варіант зачіски, який підійде жінкам будь-якого віку. Особливість стрижки – пасма підстригаються шарами, найкоротші – на маківці, а в шарах, розташованих нижче, пасма плавно подовжуються.

Лінії переходу, як правило, роблять м’якими, хоча є варіанти з більш різкими і рваними переходами. Зрілим дамам можна рекомендувати зробити каскад на коротке волосся. Якщо стрижка виконана правильно, то особливого укладання вона не потребує, волосся добре лягає саме.

Але при бажанні можна зробити святкове укладання, підкручуючи волосся брашингом. Можна зробити і більш довгий варіант стрижки каскад, в цьому випадку пасма досягатимуть плечей. Довгі варіанти каскаду після 50 років робити не варто, хоча якщо дама зберегла відмінну якість волосся, то чому б і ні?

Ультракороткі стрижки

Дуже короткі стрижки, наприклад, гарсон або піксі, мають як палких прихильників, так і не менш яростних противників. Але якщо жінка почувається комфортно з дуже коротким волоссям і зачіска їй личить, то цілком можна підстригтися коротше.

Ультракоротка стрижка відкриває обличчя, образ виходить легким і свіжим. Однак коротке волосся не може приховати вікові зміни шкіри. Крім того, не варто робити дуже короткі стрижки, якщо обличчя повне.

Доглядати за ультракороткою стрижкою просто, вона майже не потребує укладання, достатньо просто розтріпати волосся, щоб воно не виглядало прилизаним.