Сонцезахисна косметика

Натуральні косметичні засоби запобігають появі плям та зморшок, забезпечують догляд за обличчям та тілом. Оригінальна краща сонцезахисна косметика призначена для того, щоб захистити шкіру від фотостаріння, від пігментації, плям та акне. До складу продукції входить комплекс речовин на основі природних інгредієнтів, що підвищують пружність, зменшують дрібні зморшки. На сайті представлена якісна сонцезахисна косметика купити продукцію можна за низькою ціною.

Чи можна поєднувати захисний крем із декоративною косметикою

З технічної точки зору можливе нанесення косметики поверх сонцезахисного крему, але косметологи не рекомендують так робити. При виборі таких засобів багато хто віддає перевагу натуральним продуктам через їхнє рослинне походження, відсутність синтетичних добавок і хімічних фільтрів. Фактор захисту від сонця — (SPF), який забезпечує захист від дії сонячних променів. Кількість SPF визначає, наскільки продукція захищає від сонця. Залежно від індексу визначають рівень захисту. Індекс буває:

  • низький;
  • середній;
  • високий.

Перед використанням косметичних препаратів, слід розібратися, як правильно наноситься косметика сонцезахисний крем під макіяж. Необхідно визначити, чи можна наносити косметику на сонцезахисний крем, поєднувати з декоративною. Ці засоби забезпечують захист від впливів природних факторів.

Сонцезахисні засоби

Головне — правильно підібрати засоби для догляду за шкірою. Якщо ви не знаєте, як вибрати продукцію, сонцезахисна косметика для волосся, лиця та тіла каталог представлений на сайті. При виборі засобу слід орієнтуватися на свій фототип, на колір волосся, очей. Саме вони показують, як шкіра виробляє пігменти, чи легко може обгоріти. Для світлої шкіри, краще вибрати крем із середнім або високим індексом (з SPF 40 або 50).

Яка сонцезахисна косметика краща

Ультрафіолетові промені впливають глибоко на епідерміс, в надлишку можуть призвести до опіків. Сонячні промені проникають одночасно в епідерміс, дерму, викликають потемніння, розвиток алергічних реакцій, можуть спричинити рак. Ступінь захисту засобів залежить від його індексу. Високі індекси захищають тіло практично на 100%, а з SPF 30 дають можливість шкірі виробляти меланін, що відповідає за засмагу. Продукція з SPF 50 є ефективною, не дає можливості засмагнути на сонці, не пропускає сонячні промені. Крем з SPF слід наносити на чисту, суху шкіру, рівномірно розподілити по поверхні, використовувати перед виходом на вулицю.

Как создать красивые и интересные клумбы на даче своими руками (30+ идей) Как создать красивые и интересные клумбы на даче своими руками (30+ идей)

30 дачных идей, от которых вы будете в восторге! ??