Що краще: варильна поверхня чи звичайна плита?

Сучасні кухні господарів мають безліч різної побутової техніки – від блендерів до кухонних витяжок. Проте, скільки б приладів ви не мали у своєму арсеналі, одними з найважливіших серед них залишаються варильні поверхні або стандартні плити. Є господарі, що віддають перевагу останньому приладу, а є ті, хто вибирає варильні поверхні. Якщо ви вагаєтесь і не впевнені у тому, яких з них краще підійде вашій кухні, ми допоможемо вам розібратися в цьому.

У чому ж різниця між звичайною плитою та варильною поверхнею? Одна з головних відмінностей полягає в габаритах. Стаціонарні плити мають великі розміри та відповідну вагу. Це відбувається через те, що вони поєднують в собі духову шафу та верхню частину з конфорками. Варильна поверхня – це окремий прилад без підʼєднаної до нього духової шафи.

Варильна поверхня встановлюється в меблі за допомогою спеціального кріплення. Ці прилади є мінімалістичними, адже в ширину вони досягають приблизно 5 см. Тому, коли ви встановлюєте поверхню у меблі, здається, що вона ніби зливається з ними, адже виглядає гармонійно та не займає багато місця.

Багато моделей варильних поверхонь є в каталозі торгової марки Ventolux. В офіційному інтернет-магазині представлено безліч варіантів, що відрізняються за кольорами, стилем та функціоналом. Подивитися їх можна за посиланням: https://ventolux.ua/varil-n-poverhn.

Варильна поверхня може продаватися як у парі з духовою шафою, так і окремо. Який варіант обрати, залежить тільки від вас. Якщо ви готуєте не дуже багато, можна придбати тільки поверхню і зекономити власний бюджет на такій покупці. Якщо ж ви плануєте купувати як духову шафу, так і поверхню, радимо придбати їх у комплекті, адже так можна максимально чітко підібрати їх за розмірами, відтінком та типом матеріалу. В асортименті ТМ Ventolux ви також можете знайти схожі за кольорами та стилем “трійки” – кухонні витяжки, поверхні та духові шафи.

Якщо ви плануєте ремонт і плануєте змінювати кухонні меблі, рекомендуємо звернути увагу саме на варіант вбудованої варильної поверхні. Адже таке поєднання виглядає сучасно, елегантно та не створює ефект переповненого простору на кухні.

У разі переїзду в інший будинок варильна поверхня також є зручнішим варіантом, адже вона не важить дуже багато й не потребує великих зусиль для перевезення її з одного місця в інше.

Якщо ви все ж таки вибираєте варіант купівлі варильної поверхні, подумайте над тим, скільки конфорок ви хотіли б у ній бачити та який тип підключення буде для вас зручнішим – газ чи електрика. Велика варіація різних поверхонь дозволяє вибрати універсальний варіант для власної кухні.

Варильні поверхні дозволяють швидко готувати будь-які страви та створювати ідеальні умови для кулінарних експериментів. Можна сказати, що вони є більш сучасними та елегантними варіантами звичайних кухонних плит.