Переваги експлуатації диванів у спальні

Основою затишку та комфорту в спальні є раціональна організація простору. Важливо, щоб обрані для неї меблі були не тільки зручними, але і відповідали розмірам приміщення, гармонійно вписувалися в інтер’єр та володіли високим рівнем функціональності. Основним елементом в цій кімнаті є спальне місце, і багато споживачів вагаються, що вибрати — ліжка чи дивани для спальні? Якщо ви надаєте перевагу другому варіанту, рекомендуємо відповідально підійти до його вибору. Адже від цього залежатиме, наскільки комфортно ним буде користуватися.

При виборі потрібно враховувати безліч факторів:

 • розміри спальні;
 • особливості її планування;
 • стиль інтер’єру та дизайн інших меблів;
 • тип дивана, форма та дизайн;
 • надійність механізму трансформації.

диван у спальні

Враховуючи ці критерії, ви зможете обрати модель, що відповідатиме вашим потребам та вподобанням, а також гармонійно доповнить обстановку приміщення. Тільки при виконанні цих умов ви отримаєте всі переваги, котрими володіє даний тип меблів. А придбати їх за розумною вартістю можна в інтернет-магазині Матролюкс.

Чому багато споживачів обирають дивани для спальні

Існує хибна думка, що диван підходить виключно для меблювання вітальні. А для спальні варто обирати тільки ліжка з ортопедичними матрацами. Але сучасна меблева індустрія настільки розвинена, що такі меблі зовсім не поступаються за рівнем комфорту ліжкам. До того ж, в деяких приміщеннях існує дефіцит корисного простору. В свою чергу спальний диван з цією проблемою бореться дуже ефективно. Завдяки наявності механізму трансформації, його можна в будь-який час скласти, там самим звільнивши деякий простір.

Окрім раціонального використання простору, такі меблі володіють наступними перевагами:

 1. Широкий модельний ряд. На сучасному ринку представлені моделі різної форми та розміру. Ви можете підібрати прямий або кутовий диван, компактний або великий, з широкими боковинами або без них тощо.
 2. Зручні механізми. Для виготовлення виробів використовуються сучасні та надійні системи розкладки. Найпопулярнішими зараз є Єврокнижка, Акордеон, Поворотний, Клік-Клак та інші. Вони дозволяють за лічені хвилини перетворити диван та просторе спальне місце.
 3. Додаткові ніші для зберігання. В більшості моделей присутній місткий білизняний короб, що підходить для зберігання різних речей. Він місткий, міцний, а також дозволяє візуально розвантажити навколишній простір.
 4. Оптимальна підтримка. Завдяки використанню сучасних наповнювачів, такі меблі забезпечують оптимальну підтримку тіла. Завдяки цьому ви можете відпочивати з комфортом та користю для здоров’я.
 5. Естетичність. Спальні дивани відрізняються привабливим дизайном. Вони можуть бути виконані в будь-яких стилях, формах, мати різні оригінальні доповнення. Також кожен покупець може обрати оббивну тканину на свій смак. Матеріали відрізняються різноманіттям фактур, забарвлень та малюнків.

Завдяки цьому такі меблі ідеально підходять для облаштування спального приміщення.

Які недоліки є у спальних диванів

Незважаючи на велику кількість переваг, дивани для спальні мають і певні недоліки. Однак вони найчастіше пов’язані з недобросовісною роботою виробника, неякісним збиранням та дешевизною використаних компонентів.

З огляду на ці причини серед недоліків цих меблів можна виділити:

 • Неякісний механізм. Деякі механізми не призначені для активної екплуатації. Якщо ви плануєте щодня розкладати та складати диван, переконайтеся, що система розкладки витримає такі навантаження. В іншому випадку, вам доведеться витрачати великі гроші на ремонт або купувати нові меблі.
 • Багато грубих стиків на поверхні. На поверхні будь-якого розкладного дивана є один або декілька стиків, що продиктовані особливостями конструкції. Як правило, вони не спричиняють сильного дискомфорту. А вирішити проблему дозволяє використання матраца-топпера. Але неякісні меблі можуть мати на поверхні досить глибокі стики, з якими не справиться навіть топпер.
 • Недостатня підтримка. Через використання в наповненні дешевих матеріалів, поверхня виробу може не надавати бажаної підтримки. Тому заздалегідь поцікавтеся, які саме наповнювачі знаходяться під оббивкою, їхньою якістю та сертифікатами відповідності.

Де придбати якісний диван у спальню

Якщо ви вирішили купити спальний диван, рекомендуємо звернутися до інтернет-магазину Матролюкс. На сайті компанії представлено широкий асортимент м’яких меблів, що ідеально підходять для облаштування спальні. Вони виготовляються із високоякісних компонентів, включно з матеріалами каркасу, наповнювачами та механізмами. Тому забезпечують комфортний сон та зручність експлуатації. Ви можете обрати будь-яку модель, враховуючи свій смак, стилістику інтер’єру, розміри та планування приміщення. Консультанти магазину з радістю вам в цьому допоможуть.