Особлива підкормка для цибулі в липні: завдяки їй овоч виросте розміром з кулак

Цибуля багата на корисні мікроелементи та відома своїми властивостями, що зміцнюють імунітет людини. Дачники завжди прагнуть отримати гарний урожай цієї культури, тому вивчають різні методи для досягнення цієї мети.

Важливу роль у цьому відіграють підживлення, які готуються з доступних компонентів, але мають високу ефективність.

Щоб зелень не жовтіла, цибулі потрібен азот. До червня його вміст у ґрунті знижується, тому необхідно поповнити запаси цього елементу.

Підживлюють цибулю, коли зелене перо досягає 12-15 см. Нестачу азоту заповнюють за допомогою органічного добрива, яке сприяє нарощуванню зеленої маси.

Наприклад, для цієї мети підходить коров’як. Його заливають водою у співвідношенні 1:10 і настоюють протягом 7 днів. Підживлення вносять під корінь.

Альтернативою може бути курячий послід. Однак його концентрацію знижують, щоб не пошкодити кореневу систему. Куриний послід розбавляють водою у співвідношенні 1:25 і настоюють 10-12 днів. Потім його розводять водою у пропорціях 1:10 і поливають рослини.

Для збільшення розміру цибулин використовують мінеральні добрива. У перший місяць літа цибулі більше потрібні фосфор, натрій, кальцій та бор.

У 10 л гарячої води розчиняють 60-70 г суперфосфату. Гранули добрива розчиняються повільно, тому розчин можна залишити на ніч. Вранці додають по 30 г хлористого натрію та селітри. Цим розчином поливають рослини під корінь.

Как изменилась 93-летняя женщина после макияжа Как изменилась 93-летняя женщина после макияжа

Удивительная работа визажистов

Как создать красивые и интересные клумбы на даче своими руками (30+ идей) Как создать красивые и интересные клумбы на даче своими руками (30+ идей)

30 дачных идей, от которых вы будете в восторге! ??