Ось чому я ніколи не викидаю залишки тканини. Нарізаю на квадрати, згортаю та шию справжній шедевр

Навіть найменші шматочки тканини підуть у справу з великою користю! Викинути їх було б великою помилкою. Зберіть клаптики, наріжте їх на квадрати, складіть і зшийте необхідну річ для дому! Вона буде не тільки красивою, але й дуже практичною. Унікальна ідея повторного використання залишків тканини після попередніх швейних проєктів чекає вас нижче!

Підготовка клаптиків та основи

Візьміть будь-які тонкі тканини, які у вас залишилися. Наріжте їх на квадрати розміром 8 см.

Для основи візьміть більший шматок тканини. Виріжте з неї коло діаметром 46 см (за бажанням). До краю пришийте косу бейку.

Шиття виробу

Розділіть коло на 16 частин (опціонально). Візьміть квадратик тканини. Складіть його і почніть пришивати по краю, враховуючи поділ за кольорами.

Продовжуйте шити ряд за рядом. Дотримуйтесь узору та поєднання кольорів клаптиків.

Коли дійдете до середини, далі клаптики буде незручно пришивати. Можна зробити наступне: додати коло з тканини та оформити його під якусь фігуру.

Результат

Результат напевно здивує не тільки вас! Це шикарний килимок, красивий і стильний. Він чудово прикрасить дім!

Таким нехитрим способом можна повторно використовувати всі клаптики, які залишилися від попередніх проєктів. Легко, з задоволенням та великою користю!

Как создать красивые и интересные клумбы на даче своими руками (30+ идей) Как создать красивые и интересные клумбы на даче своими руками (30+ идей)

30 дачных идей, от которых вы будете в восторге! ??