Колорадський жук більше не чіпає мою картоплю: 2 дієвих способи легко позбутися його

Колорадський жук — справжній кошмар для кожного садівника, адже він може завдати значної шкоди врожаю картоплі. І хоча на ринку є безліч хімічних засобів для боротьби з цим шкідником, багато хто віддає перевагу натуральним і безпечним методам. Ось два перевірені народні способи, які допоможуть вам ефективно позбутися колорадського жука на вашій картоплі.

1. Настій з часнику і цибулі

Часник і цибуля відомі своїми природними інсектицидними властивостями. Настій на основі цих рослин допомагає відлякати колорадського жука та інших шкідників.

Рецепт настою:

Візьміть 200 грамів подрібненого часнику. Додайте 200 грамів подрібненої цибулі. Залийте суміш 10 літрами теплої води. Настоюйте протягом 2 діб. Процідіть розчин і перелийте його в обприскувач. Обприскуйте картопляні кущі цим настоєм раз на тиждень. Часник і цибуля створюють неприємний для жуків запах, який відлякує їх і запобігає їх масовому розмноженню.

2. Відвар з полину і деревію

Полин і деревій — ще два природні засоби, які можуть ефективно боротися з колорадським жуком. Вони мають гіркий смак і специфічний запах, що не подобається шкідникам.

Рецепт відвару:

Візьміть 500 грамів свіжого полину. Додайте 500 грамів свіжого деревію. Залийте суміш 10 літрами води. Доведіть до кипіння і варіть на слабкому вогні протягом 30 хвилин. Дайте відвару охолонути і процідіть його.

Обприскуйте картопляні кущі цим відваром кожні два тижні. Полин і деревій не лише відлякують колорадського жука, але й зміцнюють імунітет рослин.

Бездомный пес несколько раз похищал мягкую игрушку из магазина Бездомный пес несколько раз похищал мягкую игрушку из магазина

В конце концов, полицейская купила ее ему