Ефективний спосіб розмноження троянд, за допомогою цибулі. Звучить дивно, але працює

Мрієте про пишний трояндовий кущ, але не знаєте, з чого почати? Не біда! За допомогою простого методу ви зможете виростити чудову троянду з одного нерозкритого бутона. Вам знадобиться лише трохи терпіння, кілька простих інгредієнтів та трохи вільного часу.

Що вам знадобиться:

  • Нерозкритий бутон троянди; головка червоної цибулі;
  • Стерильний ніж або секатор; ємність з дренажними отворами;
  • Рихла ґрунтова суміш; вода; пластикова пляшка.

Інструкція:

Підготуйте бутон троянди. Використовуючи стерильний ніж або секатор, акуратно зріжте нерозкритий бутон троянди з невеликим стеблом.

Підготуйте цибулю. Очистіть червонуцибулю і зробіть в ній кілька отворів за допомогою гострого предмета. Це допоможе цибулі виділити більше соку, який багатий на вітаміни та поживні речовини, необхідні для росту рослини.

З’єднайте бутон і цибулю. Злегка укоротіть стебло троянди і вставте його в один з отворів у головці цибулі.

Посадіть троянду. Візьміть ємність з дренажними отворами і заповніть її рихлою ґрунтовою сумішшю.Злегка зволожити ґрунт. Помістіть цибулю з бутоном троянди в ємність, заглибивши її на 2-3 см.

Створіть парниковий ефект. Накрийте ємність пластиковою пляшкою, щоб створити парниковий ефект.Це допоможе зберегти вологість і сприятиме кращому укоріненню троянди.

Дочекайтеся результату. Вам не потрібно буде нічого робити далі, просто поставте ємність в тепле, світле місце. Протягом 20-30 днів ви помітите, що бутон троянди розкриється, а з цибулі почнуть проростати коріння.

Пересадіть троянду. Коли коренева система троянди стане достатньо розвиненою, акуратно пересадіть її в більшу ємність з рихлою ґрунтовою сумішшю. Для стимуляції росту та розвитку рекомендується використовувати органічне добриво, наприклад, рибну муку.

Доглядайте за трояндою. Доглядайте за пересадженою трояндою так само, як і за будь-якою іншою трояндою: регулярно поливайте, підгодовуйте, обрізайте та захищайте від шкідників і хвороб.

З часом ваша троянда виросте в пишний кущ, який буде радувати вас своїми красивими квітами протягом багатьох років.