«Кімната моєї бабусі: простий інтер’єр + гарний декор = затишне гніздечко» (8 фото)

Бабусі Ганни 64 роки. За її словами, щоб зрозуміти, яка вона людина, достатньо побувати в її кімнаті. Стиль, дизайн інтер’єру, порядок або безлад у кімнаті залежать від того, хто в ній живе. Наші домівки розповідають багато про нас, про наш характер, звички та сприйняття навколишнього світу.

Ганна зазначає, що кімната бабусі в їхній квартирі завжди чиста, приваблива і, що найважливіше, дуже затишна. Вона розповідає, що часто бачить домівки літніх людей, де зібрано багато зайвих речей. Тому вона вирішила показати просту, але вражаючу кімнату своєї бабусі.

Кімната бабусі – це місце для відпочинку, де кожен предмет створює спокійну та умиротворюючу атмосферу. Тут бабуся відновлює свої сили.

Стіни і стеля оформлені у світлих тонах – білому та рожевому, що створює відчуття простору і легкості, додаючи затишку.

Оскільки кімната призначена для відпочинку, вона оснащена м’яким, неяскравим світлом настільних ламп на туалетному столику і круглими світильниками на стінах.

Туалетний столик розташований у зручному кутку кімнати навпроти вікна. Дзеркало на столику відображає вікно, тому в кімнаті завжди світло. Велике дзеркало не тільки робить кімнату просторішою, але й дозволяє бачити себе у повний зріст.

На столику розміщені креми, косметика, кришталева ваза з шпильками для волосся та дерев’яна шкатулка для медикаментів і різних засобів для догляду за собою, таких як масажні ролики для тіла.

Після того, як чоловіка не стало, бабуся замінила їхнє широке двоспальне ліжко на кушетку у скандинавському стилі. Узголів’я прикрашають білі підсвічники, фотографії рідних і керамічна шкатулка.

Убранство кушетки просте і функціональне: світле стьобане покривало та подушки рожевого і бордового кольорів, які гармонійно поєднуються з рожевими шпалерами.

У кімнаті багато керамічних виробів різного стилю та із різних країн.

Найголовніше місце у кімнаті – це улюблене крісло бабусі.

Також на стінах висять картини, які вона зробила своїми руками.

Дві з них розташовані по обидва боки від туалетного столика.

Как создать красивые и интересные клумбы на даче своими руками (30+ идей) Как создать красивые и интересные клумбы на даче своими руками (30+ идей)

30 дачных идей, от которых вы будете в восторге! ??

Бездомный пес несколько раз похищал мягкую игрушку из магазина Бездомный пес несколько раз похищал мягкую игрушку из магазина

В конце концов, полицейская купила ее ему