Унітаз чи інсталяція під унітаз: що вибрати?

Ремонт у ванній кімнаті неминуче супроводжується вибором сантехніки. Ринок сантехнічних продуктів різноманітний. Унітази на ньому представлені двома категоріями – класичні підлогові з бачком та «повітряні», кріплення яких здійснюється до стіни. Що краще, ми спробуємо розібратися у цій статті.

Особливості стандартних унітазів

Класичний унітаз сьогодні можна зустріти практично у кожній квартирі. Він являє собою конструкцію, яка монтується до підлоги, та позаду якої розташовується зливний бачок. Високий попит обумовлений тим, що ціни на унітази знаходяться на доступному для покупців рівні.

Інша перевага стандартного унітаза — можливість монтажу в будь-якій точці приміщення. Це дозволяє зручно розмістити його навіть у невеликому за площею санвузлі.

Особливості унітазів-інсталяцій

Інсталяція під унітаз — це конструкція, в основі якої металева рама та спеціальні механізми для кріплення сантехніки. Монтується вона до стіни, тому досягається ефект унітазу, що «парить» у повітрі. Дизайн санвузла відразу виглядає оригінально та незвично.

На цьому плюси інсталяції не закінчуються. Вони такі:

  • Інсталяція може кріпитися будь-де. Витримує вагу до 400 кг, тому можна не побоюватися, що вона зірветься.
  • Інсталяція не займає багато місця у приміщенні. Це гарне рішення для невеликої кімнати.
  • Доглядати такий унітаз набагато простіше, оскільки він не має ніжки, яка швидко забруднюється.
  • Конструкція довговічна. Несправності виникають рідко. Зазвичай це проблеми з кнопкою-зливом, які швидко усуваються.
  • Система оснащена різними технологічними рішеннями, які роблять її експлуатацію максимально зручною. Це, наприклад, безшумне зливання.

Таким чином, цей тип унітазів — це оптимальне рішення, хто хоче зробити простір санвузла сучасним та актуальним.

Що потрібно знати покупцям

Унітаз-інсталяція має деякі недоліки, про які слід знати перед його встановленням. Вони зводяться до наступного:

  • Усі комунікації приховані. Тож до них немає вільного доступу. У разі поломки або протікання проблему не вдасться вирішити самостійно, доведеться викликати сантехніка, який знає, як поводитися з подібними конструкціями.
  • Заміна інсталяції — це складний процес. Доведеться робити мало не ремонт у ванній кімнаті. Це клопітно та затратно.
  • Монтаж конструкції можна проводити лише на міцних платформах. Хлипкі перегородки можуть не витримати такого навантаження.

Тому потрібно ретельно зважити всі за і проти і лише потім приймати рішення.

Особливості монтажу інсталяцій

Монтаж інсталяції — це складний процес. Проводити роботи необхідно на етапі ремонту ванної кімнати. Спочатку встановлюється рама. Потім проводиться підключення труб та перевірка зливу. Наступний етап робіт – створення стінки із гіпсокартону. Вже на неї буде монтуватися сам унітаз.

Унітази від компанії Cersanit

Сантехніка має бути якісною.Тому вибирати її потрібно в каталозі відомих виробників, які можуть гарантувати функціональність та надійність унітазів та інсталяцій. Провідні позиції на ринку займає компанія Cersanit. Сантехніка, представлена в ​​її каталозі, здатна повністю задовольнити запити сучасного споживача.