Перший виступ гурту Океан Ельзи на телебаченні у 1995 році. Тоді ще такі прості, звичайні хлопці — а сьогодні вже легенди!

У 1995 році, на початку своєї музичної діяльності, гурт Океан Ельзи з’явився на львівському телеканалі у програмі «Дека». Це був їх перший виступ на телебаченні!

Виступ відбувся у невеликому залі, де гурт виконав декілька композицій перед камерами. Цей виступ дозволив колективу вперше донести свою музику до широкої аудиторії.

Ось що пишуть фанати гурту у коментарях під цим відео:

  • «Дивитися це відео… це просто неймовірно. Вакарчук, ще такий молодий і сором’язливий, ще зовсім не звикший до сцени, камер, мікрофону та глядачів; але його манера співати та розмовляти не змінилася навіть через багато років. Юрій, Денис та Павло — такі собі «модники того часу». Цікаві запитання ведучих та глядачів. Про стиль, наприклад. Навіть через 20 років нічого не змінилося. Гарно сказала дівчина про їх музику: «Коли любиш, тоді будеш розуміти» — абсолютна правда. Тоді ще такі прості, звичайні, «свіженькі» хлопці — а сьогодні вже легенди року. Цікаво подивитися, з чого ж усе починалося«
  • Приречені на успіх
  • Я пам‘ятаю цей виступ, кохання з першого акорду і назавжди.
  • Я їх слухала в 1996 на касетах, ми переписували і дарували друзям студентам, супер — найкрутіші 💙💛

Цей перший телевізійний виступ став початком їхнього шляху до успіху та визнання. З тих пір гурт продовжив рости, завоювавши серця мільйонів фанатів та ставши одним з найвідоміших рок-колективів не тільки в Україні, а й далеко за її межами.

Источник