Алла Мазур снялась без парика и откровенно рассказала о борьбе с раком

Вчера, 16 сентября, известная украинская телеведущая Алла Мазур отпраздновала свой юбилей – 55 лет. В честь этого фото в необычном для всех образе появилось на обложке журнала Marie Claire.
И не случайно. Редакторы глянца хотели сделать этот номер особенным, ведь создавался он в сложных условиях карантина, когда все запланированное может рухнуть в один миг.

И получилось действительно сильно. Ведь история Аллы Мазур – это история о сильном духе и смелости.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Привіт, мій новий рік!) Я жива — і це найбільше досягнення року минулого. Постояла подумки на краю — і отримала ще більше внутрішньої свободи. Побачила себе нову — і відчула, що цією свободою можна поділитися) І підтримати інших. Тих, хто зіткнувся з онкологією в час пандемії: такий собі особливий джек-пот. Але шанс одужати – є. І чим раніше почати боротьбу – тим вищий. Мене надихала одна глядачка. Яка написала: ваша робота в ефірі доводить нам, що перемогти – можна. Тепер хочу переконати, що і візуальних наслідків цієї боротьби особливо боятися не варто. Бо головне – очистити організм. А волосся – відросте. І життя підкине вам новий образ: який може виявитись несподівано симпатичним. Навіть модним і актуальним: як виявилось в моєму випадку. В цьому номері «Marie Claire» — моє послання тим, хто вчиться сміливості: приймати себе – і любити себе – і в біді, і в радості. Хто наважується змінити життя — після онкології. Йде вчитися танцям. Йде на йогу. Починає медитувати. Наповнює себе любов’ю. Бо тільки так – зможемо поділитися нею з іншими. Не бійтеся змін. Повірте у себе і свої сили. Довіртеся Небу: там справді дививожним чином підказують нам шлях. Як виконали бажання моє. Давно хотіла повчитися: щоб не тільки вчити інших) Записалася в групу. І от – отримала запрошення. Перше заняття – сьогодні. В мій день народження. Тема, як на замовлення: як визначити власний тип мислення і повернути його в кращий бік) Ну чом би саме так – не почати свій новий рік?)) Словом – з 10.00 до 16.00 відповідати на дзвінки та смс сьогодні не зможу: вчусь)) Ну а для вас поки — аж 5 обкладинок осіннього номера "Marie Claire") Вибирайте: кому яка ближча😊

Публикация от Alla Mazur (@allamazurofficial)

В стильном бело-бежевом образе и с короткой прической платинового цвета ведущая вызвала шквал положительных эмоций у поклонников.

И рассказала, что история борьбы с раком дала ей возможность побыть на краю, и взглянуть на себя и все окружающее по-новому. Даже если жизнь преподносит неприятные сюрпризы, это – не повод опускать руки. Нужно верить в себя и свои силы, и доверять небесам.

Величайшим достижением своего прошлого года Алла считает возможность жить дальше. И готова осваивать новые знания и навыки.

Напомним, что в ноябре 2019 года ведущая услышала ужасную новость – у нее обнаружена злокачественна опухоль. Принять этот факт было сложно, но поддержка родных помогла справиться со всеми трудностями.

Источник

Adblock
detector